تیم داس کالا

وب سایت تخصصی داس کالا با بکارگیری نیروی انسانی متعهد و توانمند، توسط مهندس عرفان محمدی کارشناس نرم افزار رایانه و مهندس سید مهدی حسینی ….. از سال 1399 فعالیت خود را آغاز نمود.

اهداف بنیادی و نیت مجموعه کمک به رشد و پیشرفت در حوزه کشاورزی و باغداری نوین، ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب، امکان خرید آسان و مطمئن، حذف واسطه ها، تهیه و توزیع برندهای مطرح و شناخته شده بازار با هدف فراهم نمودن بستری مناسب برای کشاورزان و باغداران محترم در جهت انتخابی درست و اثربخش  می باشد.

این مجموعه با تکیه بر دانش روز و تجربیات تیم R&D (تحقیق و توسعه)، می کوشد تا مأموریت،چشم انداز، ارزش ها و اهداف سازمان را تحقق بخشد.

مأموریت Mission و چشم انداز Vission  داس کالا

تیم داس کالا تلاش می کند ادوات و ابزارآلات کشاورزی و باغبانی با کیفیت را با حذف واسطه ها و قیمتی مقرون به صرفه به جامعه هدف رسانده و گامی در راستای پیشرفت و توسعه زراعت و باغداری درکشور بردارد.

باور و اصول ما برپایه صداقت و مشتری مداری نهاده شده. این مجموعه می کوشد با تکیه بر فلسفه kaizen، درجهت دستیابی به بهبود مستمر عملکرد در یک محیط رقابتی با تغییرات سریع و کارآمد، منافع ذی نفعان را محقق نماید.

در این راستا آنچه مهم می نماید اهداف بلند مدت و ارزش های مجموعه است. مهمترین و برترین ارزش های ما مشتریان ما هستند. تیم داس کالا برآن است با ارائه خدمات بر اساس اصل صداقت با مشتریان و درک نیاز ها و خواسته های حال و آینده آن ها با حس مسئولیت پذیری و پاسخگویی همواره در کنار مشتریان عزیز باشد.

درهمین راستا با کوششی بی وقفه در راستای تحقق تعالی عملیاتی operation excellence با رویکردی جامع متکی بر Tact time و احترام به وقت و زمان خود و مشتریانش به عنوان یک سرمایه، همواره به دنبال فرآیند بهینه سازی عملیات سازمانی و شناسایی و اجرای فرآیندی است که با استراتژی ها و اهداف سازمان سازگارباشد.

داس کالا با تکیه بر سرمایه های معنوی خود شامل مشتریان، کارکنان و اعتبار حرفه ای، با تکیه بر اصل ثروت آفرینی و کسب سود عادلانه با رعایت و اجرای خط مشی های اخلاقی در شرکت موجب کارآفرینی، رشد و گسترش کسب و کار و دستیابی به نتایج درخشان و خلق ارزش های متوازن پایدار برای همه ذی نفعان باشد.

اهداف بلند مدت داس کالا

  • رضایت روزافزون مشتری
  • افزایش سهم بازار
  • رشد فروش
  • رشد حاشیه سود

مدیریت مجموعه ضمن تفویض اختیار به کارکنان، توانمند سازی ایشان و ترویج نوآوری و خلاقیت از یک سو و تقویت حس مسئولیت پذیری در قبال مشتریان از سویی دیگر به طور مستمر در تلاش است به اهداف، آرمان ها و چشم انداز مجموعه دست یابد.

این وب سایت با معرفی و ارائه و فروش انواع ادوات سبک و سنگین کشاورزی، انواع تجهیزات دامپروری، انواع کود­های کشاورزی، لوازم باغبانی سبک، انواع موتوربرق، علف زن، تیلرهای شخم زن و … درخدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

شایان ذکر است، کلیه محصولات قبل از فروش تست شده سپس ارسال و تحویل می گردد. خلق اطمینان و جلب اعتماد مشتری افتخار ماست.